search

GREEN – wyjątkowy oczyszczacz powietrza HEPA UV-C

179,00 zł
Brutto

Mikroekologiczny oczyszczacz powietrza z domowym ogrodem !!!

Ilość

Aseptica Green posiada 3-stopniowy system oczyszczania.

Filtr HEPA H11 – Złożony z wielu cienkich włókien o bardzo dużej gęstości. Usuwa z powietrza pyły zawieszone PM1,PM2,5, PM10, pyłki roślin, zarodniki pleśni i alergeny roztoczy. Eliminuje nawet najmniejsze cząsteczki kurzu, drobin sierści i innych wzbijanych przy każdym ruchu cząsteczek.

Filtr fotokataliczny  – posiada działanie antywirusowe i antybakteryjne oraz usuwa szkodliwe substancje z powietrza, takie jak formaldehyd czy inne szkodliwe lotne związki.

Generator jonów ujemnych – wszechobecne urządzenia elektroniczne generują nadmiar jonów dodatnich co niekorzystnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Generator jonów ujemnych przywraca równowagę w otaczającym nas powietrzu, poprawiają samopoczucie i nastrój oraz zdolność koncentracji i jakości snu.\

Dodatkowo oczyszczacz posiada doniczkę kwiatową, która może spełniać zarówno funkcję ozdobną jak i zdrowotną. Nie od dziś wiadomo o dobroczynnym wpływie roślin na nasze zdrowie i samopoczucie. Oprócz swoich walorów wizualnych oczyszczają nasze powietrze z zanieczyszczeń takich jak np. smog i formaldehyd, dotleniają, oraz są naturalnym generatorem jonów ujemnych.

Specyfikacja:

Napięcie znamionowe: DC 12V

Częstotliwość znamionowa: 50 Hz

Moc znamionowa: 5W

Zastosowanie > 15m2

Zakres temperatur: -10 do 50 stopni C

Waga: < 1kg

Wymiary: 215x154x290 mm

Wersja kolorystyczna: biały, tekstura drewna

Sterowanie: elektroniczne

Generator jonów ujemnych: TAK

Wymienny filtr: TAK

Aromaterapia: TAK

Wbudowana lampa UV: TAK

18 Przedmioty
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.